تبلیغات
salam - برنامه کامل دیدارهای یورو 2012

 

 شب گذشته قرعه‌کشی مرحله گروهی پیکارهای جام ملت‌های اروپا در شهر کیف برگزار شد.
 براساس قرعه‌کشی انجام شده تیم‌های لهستان، یونان، روسیه و چک در گروه اول جای گرفتند.

 در گروه دو آلمان، هلند، پرتغال و دانمارک حاضر شدند تا از دید کارشناسان گروه مرگ این مسابقات رقم بخورد.

 در گروه سه اسپانیا، ایتالیا، کرواسی و ایرلند رقیب هم شدند.

 در گروه چهار نیز انگلیس، فرانسه در کنار اوکراین و سوئد به رقابت می‌پردازند.

 بر اساس برنامه اولین مسابقه این جام که به صورت مشترک در دو کشور لهستان و اوکراین انجام خواهد شد، ۲۱ خرداد ماه سال آینده لهستان و یونان در ورزشگاه تازه تاسیس شهر ورشو رودرروی هم قرار می‌گیرند.

 براساس برنامه‌ریزی انجام گرفته، مسابقات گروه اول و سوم در لهستان، دوم و چهارم در اوکراین انجام خواهد شد.
 بازی نهایی نیز در تاریخ ۱۲ تیر در شهر کیف میان دو فاتح مرحله نیمه‌نهایی انجام خواهد شد.

 برنامه این پیکارها و زمان شروع آن به شرح زیر است:

*گروه اول:
جمعه ۸ ژوئن (۲۱ خرداد۱۳۹۱): شهر ورشو، لهستان –یونان ، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
جمعه ۸ ژوئن (۲۱ خرداد۱۳۹۱): شهر بریسلاو، روسیه – چک، ، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

سه‌شنبه: ۱۲ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۱): شهر بریسلاو، یونان – جمهوری چک، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
سه‌شنبه:‌۱۲ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۱): شهر ورشو، لهستان – روسیه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

شنبه ۱۶ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۱):‌ شهر بریسلاو، جمهوری چک- لهستان، ساعت : ۲۳:۱۵ به وقت تهران
شنبه ۱۶ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۱): شهر ورشو، یونان – روسیه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران


*گروه ۲:
شنبه ۹ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – دانمارک، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
شنبه ۹ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، آلمان – پرتغال، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

چهارشنبه: ۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – پرتغال، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
چهارشنبه:‌۱۳ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

یکشنبه ۱۷ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، پرتغال- هلند، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
یکشنبه ۱۷ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵به وقت تهران



*گروه ۳:
یکشنبه ۱۰ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایتالیا، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
یکشنبه ۱۰ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن ، ایرلند – کرواسی، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن، ایتالیا – کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

دوشنبه ۱۸ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، کرواسی – اسپانیا، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
دوشنبه ۱۸ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن، ایتالیا – ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران



*گروه ۴:
دوشنبه ۱۱ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک،‌فرانسه – انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
دوشنبه ۱۱ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، اوکراین – سوئد، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

جمعه ۱۵ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، سوئد – انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران
جمعه ۱۵ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک، اوکراین – فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵به وقت تهران

پنج‌شنبه ۱۹ ژوئن(اول تیر ۱۳۹۱): شهر دونتسک، انگلیس – اوکراین، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
پنج‌شنبه ۱۹ ژوئن(اول تیر ۱۳۹۱): شهر کیف، سوئد – فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران



مرحله یک چهارم نهایی:
پنج‌شنبه ۲۱ ژوئن(۳ تیر ۱۳۹۱):‌ شهر ورشو، برنده گروه اول با دوم گروه دو، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

جمعه ۲۲ ژوئن (۴ تیر ۱۳۹۱) : شهر دانسینگ ،برنده گروه دو با دوم گروه اول، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

شنبه ۲۳ ژوئن (۵ تیر۱۳۹۱):شهر دونتسک، برنده گروه سوم با دوم گروه چهارم، ساعت ۲۳:۱۵به وقت تهران

یکشنبه ۲۴ ژوئن (۶ تیر۱۳۹۱):شهر کیف، برنده گروه چهار با دوم گروه سوم، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران



مرحله نیمه‌نهایی:
چهارشنبه ۲۷ ژوئن(۹ تیر ۱۳۹۱): شهر دونتسک: برنده بازی شهر ورشو (مرحله یک‌چهارم نهایی) با برنده شهر دونتسک(یک‌چهارم نهایی، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

پنج‌شنبه ۲۸ ژوئن(۱۰ تیر ۱۳۹۱): شهر ورشو، برنده بازی شهر دانسینگ(یک چهارم نهایی) با برنده بازی شهر کیف( یک چهارم نهایی،‌ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران



مرحله نهایی:
یکشنبه اول جولای (۱۲ تیر ۱۳۹۱ ) شهر کیف، برندگان بازی مرحله نیمه نهایی، ساعت ۲۳:۱۵

درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


صفحات جانبی


نظرسنجی

    نظر شما درباره این وبلاگ ؟





آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :